Everynet Shinjuku By Tranova

Το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova Τόκιο απέχει 1 χλμ. από το Πάρκο Shinjuku Gyoen και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Shinjuku Gyoemmae. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova προσφέρει σαλόνι και κουζίνα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Οι εγκαταστάσεις διαθέτουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Τραπέζι είναι επίσης διαθέσιμα για την εξυπηρέτησή σας. Teppan Baby Shinjuku απέχει μόνο 1 χλμ. από το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova, και σερβίρει υγιεινή κουζίνα.

Το Πάρκο Ueno απέχει σχεδόν 7 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Μπορείτε επίσης να πάτε στην Οδό Takeshita που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Shinsen-Shinjuku βρίσκεται σε απόσταση 800 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Everynet Shinjuku By Tranova Τόκιο
12 Min Walk To Shinjuku Str ,6 Min Higashishinjuku ,Nearest Kabukicho ,Shinjuku Oen,
Τιμή μόνο για κινητά

12 Min Walk To Shinjuku Str ,6 Min Higashishinjuku ,Nearest Kabukicho ,Shinjuku Oen,

8.3
Πολύ καλό 41 σχόλια
327 μ από το κατάλυμα
USD 317 USD 285
ανά νύχτα
ゴジラヘッドまで徒歩9分 最寄り駅まで4分 ダブルベッド数台ファミリー向け部屋
Τιμή μόνο για κινητά

ゴジラヘッドまで徒歩9分 最寄り駅まで4分 ダブルベッド数台ファミリー向け部屋

8.0
Πολύ καλό 24 σχόλια
329 μ από το κατάλυμα
USD 170 USD 153
ανά νύχτα
Gaia Kabukicho 203 ガイア歌舞伎町
Τιμή μόνο για κινητά

Gaia Kabukicho 203 ガイア歌舞伎町

340 μ από το κατάλυμα
USD 240 USD 216
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Shinjuku Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας3新保衛環第85号,M130041735,M130041738,M130041739,M130041740,M130041741
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova περιλαμβάνουν Ναός Γιασουκούνι, The Tsukiji Market καθώς και Τόκυο.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova κοστίζει 73$.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova;
      Οι πελάτες του το διαμέρισμα Everynet Shinjuku By Tranova μπορούν να πληρώσουν με Visa, NICOS και Maestro καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Hotpepper1 και Coco Ichibanya Tokyo Metro Shinjuku-Gyoen και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Shinjuku Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Everynet Shinjuku By Tranova Τόκιο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο